Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
13 березня 2015

Повільно, але впевнено Брітні Спірс працює над новим альбомом

Однак ця справа, за словами виконавиці, для неї нині не є пріоритетною.

Зайнята вихованням дітей і резиденцією в Лас-Вегасі, співачка не забуває про послідовника 2013 року «Britney Jean». Щоправда, як вона каже, новий альбом для неї зараз не головний. Тому найближчим часом свіжий матеріал вона не видасть.

Спірс, яка прикрасила обкладинку свіжого номера «Billboard» прокоментувала в інтерв’ю: «Я збираюся робити новий альбом повільно, але впевнено». Потім виконавиця сказала, що була зосереджена на дев'ятирічному Шоні Престоні і восьмирічному Джейдені Джеймсі більше, ніж на новому проекті:

«Із моїми дітьми стільки всього відбувається. Це і школа, і, знаєте, нові спортивні гуртки. Я хочу зробити усе можливе, аби новий альбом був дивовижним, проте наразі – це не пріоритетна справа для мене», – пояснила Спірс і продовжила: «Діти можуть вас звести з розуму». 

Менеджер артистки Ларрі Рудольф додав, що замість повноформатного альбому вони тепер сконцентровані на оприлюдненні кількох синглів. «Насправді, про новий альбом серйозно ми ще не говорили. Альбоми в епоху цифрових технологій вже не такі важливі. Брітні видасть платівку, однак не зараз».

«Britney Jean» було оприлюднено всього за кілька тижнів до того, як Спірс оселилася в резиденції «Planet Hollywood». Шанувальники з нетерпінням чекають новий студійник співачки, особливо після того, як торік довідалися, що Іггі Азалія співпрацює з виконавицею. Досі невідомо, коли ж їхній сумісний проект буде продемонстровано.

За матеріалами: aceshowbiz.com