Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
Фото: надане прес-службою гурту
17 березня 2015

Оновлений гурт REAL O презентував власний варіант хіта «Я кажу “нi”»

Дівочий гурт виконав композицію Наталі Могилевської в сучасній інтерпретації і присвятив її своїй «творчій мамі».

Нещодавно відбулася прем'єра пісні «Я кажу “нi”» — відомого хіта Наталі Могилевської у виконанні її учениць REAL O. Разом з композицією було також представлено і офіційне відео на неї.

У виконанні REAL O пісня знайшла новий і дещо несподіваний настрій: під час занять на студії у школі Могилевської дівчата створили для неї нове аранжування, самі придумали і розписали всі вокальні партії, а також доповнили класичний текст новими рядками, які виконали речитативом.

Автором ідеї відеокліпу на пісню «Я кажу “нi”» та оператором став режисер і педагог школи Макс Охріменко. Сміливість ідеї полягає в тому, що дівчата зняті виключно крупним планом, в якому можна розгледіти найменші тонкощі або неточності акторської гри.

Наталя Могилевська: «Подібний прийом дозволяють собі лише досвідчені артисти. Дівчатка виконали складне акторське завдання: протягом усього відео ми спостерігаємо їх переживання крупним планом, вони тримають напругу виключно за рахунок глибоких, сильних, драматичних емоцій. Перед REAL O стояло відповідальне завдання, адже вийде це відео чи ні, залежало тільки від них — ніякі костюми, спецефекти, режисура або монтаж кліп не врятували б. Він міг відбутися тільки в тому випадку, якщо актор — сильна особистість з навичками хорошої акторської гри. Я пишаюся ними в цій роботі».

 

За матеріалами: прес-служби гурту