Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
18 березня 2015

Честер Бенінгтон пошкодив щиколотку під час гри в баскетбол

Ця травма й призвела до скасування туру гурту Linkin Park.

Стало відомо, як саме вокаліст Linkin Park пошкодив нижню кінцівку, що призвело до скаcування туру гурту. Це сталося під час гри в баскетбол. Випадок зняли на відео й виклали на офіційному YouTube-акаунті ню-метал-колективу.

Про цей випадок Бенінгтон сказав: «Якби  я спотикнуся, то не зламав би щиколотку. Я б, певно, просто штовхнув би пляшку, або перестрибнув через неї. А так я грав у баскетбол, розбігся на лей-ап і приземлився прямісінько на цю пляшку з водою». Переглянути, як усе відбулося, можна нижче.

Linkin Park гастролював до листопада 2014, виступив у Лондоні та Манчестері. Честер травмував ногу в січні, після чого й було скасовано залишок туру.

Нещодавно Беннінгтон заявив, що фестивалі просто неба знебарвлюють живі виступи. Мовляв, він краще виступатиме в закритих приміщення, а не на великих опенейрах. 

«Рок-н-рол не призначений для того, щоб його грати, коли по вашому обличчю скакають сонячні зайчики. Це можливо зробити, однак не хочеться. Всередині приміщення, де темрява й світло контролюються, значно комфортніше. Завжди», – сказав Честер.

За матеріалами: nme.com