Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
26 березня 2015

Названа дата релізу спільної роботи Брітні Спірс із Іггі Азалією

Сумісна композиція виконавиць, про яку говорять з минулої осені, нарешті буде видана останнього місяця весни.

Брітні Спірс назвала дату релізу довгоочікуваного треку з Іггі Азалією. У новому інтерв'ю для «PEOPLE» поп-діва зазначила, що композиція, яку з нетерпінням жадають почути шанувальники з минулого листопада, вийде п'ятого травня. Називатиметься вона «Pretty Girls» і потрапить до нового альбому Спірс, над яким вона повільно, але впевнено працює. Коли ж буде оприлюднено самого послідовника «Britney Jean» 2013 року, поки що невідомо. Як повідомляла Брітні раніше, він для неї нині не пріоритетний. 

«Із моїми дітьми стільки всього відбувається. Це і школа, і, знаєте, нові спортивні гуртки. Я хочу зробити усе можливе, аби новий альбом був дивовижним, проте наразі – це не пріоритетна справа для мене. Діти можуть вас звести з розуму», – нещодавно пояснювала виконавиця представникам «Billboard».

А минулого тижня в інтерв'ю для «Associated Press» Азалія повідомила, що спільна пісня потрапить до її нового альбому, який запланований на кінець 2015 року. Про співпрацю вона сказала: «Не знаю, чи потрібне мені додаткове натхнення, але ця пісня вельми надихає мене створювати нову музику».

За матеріалами: aceshowbiz.com