Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співачки
27 березня 2015

Руслана допомагає українським дітям

Співачка та громадська діячка Руслана Лижичко приєдналася до ініціативи «Я будую ОХМАТДИТ». У рамках акції відбувається збір коштів на облаштування та будівництво нового корпусу лікарні «ОХМАТДИТ», державне фінансування якого було зупинено минулого року.

«Кошти від продажу Y-футболок, спеціально розроблених дизайнеркою Олесею Теліжко у вигляді нового майбутнього корпусу, передаються на покрівлю для суперсучасної дитячої клініки. А кожна Y-футболка є символом згуртованості суспільства на шляху до цієї мети. Перемога України має бути не лише на військовому фронті, а й в новій високій якості життя, а значить, розвинутій медицині. “ОХМАТДИТУ” — нове приміщення, а дітям — здоров'я! Допоможіть у створенні лікарні, додавши стильну річ до свого гардеробу http://zdu.ohmatdyt.org/donate», – написала Руслана на своїй сторінці у Facebook

Також, нещодавно, Руслана долучилась до благодійного проекту «Разом понад усе», метою якого є підтримка дітей учасників АТО та переселенців. Проект спрямований на розуміння спільного коріння та прагнення до миру і єдності серед дітей, які вже пізнали війну. Станом на сьогодні в України понад 150 тисяч дітей бійців АТО та 4500 тисячі дітей-переселенців лише у місті Києві. В рамках проекту планується проведення освітніх та культурних заходів, екскурсій, майстер-класів, психологічних тренінгів тощо.

За матеріалами: прес-служби співачки
Теги: Руслана