Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
6 квітня 2015

Сіара назвала дату виходу альбому «Jackie»

Новий лонгплей співачки видадуть наступного місяця.

А точніше – четвертого травня. Це буде шоста платівка виконавиці та перша її робота за два роки. Сіара назвала її на честь своєї матері. До диска потрапить сингл «I Bet», який виконавиця нещодавно оприлюднила. Минулого місяця трек спричинив невеликий галас, коли продюсер Ашера Жермен Дназвав його «повним плагіатом» пісні «U Got It Bad».

 

Дюпрі виступав в окружному суді Лос-Анджелеса, після якого Робіна Тіке та Фаррелла Вільямса зобов’язали виплатити майже сім із половиною мільйонів доларів сім’ї Марвіна Гея. Присяжні підтвердили, що їхній хіт 2013 року «Blurred Lines» містить скопійовані елементи синглу аренбі-легенди за 1977 рік під назвою «Got To Give It Up».

За словами Жермена, новий сингл Сіари – це повний плагіат на композицію Ашера «U Got It Bad». Дюпрі та Браян-Майкл Кокс були продюсерами цього треку 2001 року. «Я знаю, що я зробив, і я знаю про те, як музика впливає на людей, я знаю про зміни акордів і як це відбувається в головах людей... Це, може, й не так очевидно в ситуації з „Blurred Lines”, але я переконаний, що щось подібне сталося зі мною».

 

Дюпрі також порівняв «I Bet», продюсерами якого стали Harmony «H-Money» Samuels і Кріс «TEK» О’Раян, з іншою піснею – аренбі-синглом за 2004 рік під назвою «Still» виконавиці Tamia. Власник лейблу «So So Def» заявив, що він, Ашер і Кокс тепер можуть поцікавитися в Сіари цим.

За матеріалами: nme.com