Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
21 травня 2015

Сумісний трек Дрейка та Бейонсе «Can I» опубліковано в повному обсязі

Повільна композиція, як очікується, з’явиться в новому альбомі Дріззі «View From the 6», який ще не має офіційної дати релізу.

Кілька днів тому фрагмент пісні виконавців з ознайомлювальною метою несподівано виринув у мережі. Тепер повна версія «Can I» доступна для прослуховування.

У повільній композиції вокал Бей переплітається з голосом Дрейка: «Чи можу я сказати тобі, що, як я гадаю, є моїм найбільшим недоліком, крихітко? Я намагаюся бути послідовним, але я не можу. Чи можу я бути чесним із тобою просто зараз, крихітко? Скажи мені, з ким же, чорт забирай, ти хочеш бути?», – наспівують вони під м’який чіткий біт.Шанувальники чекали на трек «Can I» відтоді, як Дрейк згадав про нього у нещодавньому інтерв’ю. У коментарі співак сказав, що співпрацює з Бейонсе над піснею для його майбутнього лонгплею.

Канадському реперові не звикати працювати з дружиною Джея Зі. Раніше дует записав композицію «Mine», яка потрапила до сюрприз-альбому аренбі-виконавиці. Також їх пов’язує триб’ют Дрейка під назвою «Girls Love Beyonce».

За матеріалами: aceshowbiz.com