Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
18 червня 2015

Тайра Бенкс виклала до веб-простору самознімок без макіяжу

«Це справді справжня я», – підписала світлину в Інстаграмі супермодель.

Тайра Бенкс стала учасницею безмейкапової революції. Телеведуча та фешн-ікона запостила самознімок в Інстаграмі, вихваляючись своєю топ-модельною зовнішністю без жодного мазка косметики.

В описі до світлини Тайра зазначила, що люди завжди сумніваються в тому, чи справжні зображення моделі вони бачать. Чи не підмальовані вони в фоторедакторах? Тож зірка вирішила показати справжню себе.

«Я воліла замазати ці свої страшні темні кола під очима! Але потім подумала: „Ні, Тай. Покажи їм реальну себе”». Що ж, ось і я. Чиста. А там – ви. Погляньте на мене, дослідіть це зображення. Можливо, ви подумаєте: „Ого, вона має такий грубий вигляд!”. І якщо вам таке спаде на думку – добре! Ви заслуговуєте побачити реальну мене. Дійсно реальну мене», – додала супермодель. 

У межах нового тренду, який покликаний довести, що жінки можуть бути приголомшливими і без макіяжу, відомі представниці шоу-бізу заходилися ділитися в соцережах знімками своїх облич, вільних від косметики. Бейонсе, Тейлор Свіфт, Джессіка Альба, Леді Гага, Хайді Клум і Сінді Кроуфорд уже серед тих, кого можна побачити без мейкап-кілограмів.

Хоч Тайра й поділилася таким знімком, це не означає, що вона покінчила з косметикою. Супермодель навіть має власну колекцію мейкап-засобів.

За матеріалами: starpulse.com