Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
8 грудня 2011

Леді Гага втратила сон через рекорд «U2»

Леді Гага поб’є рекорд «U2». Співачка планує грандіозне дворічне світове турне на підтримку альбому «Born This Way».

Леді Гага поб’є рекорд «U2». Співачка планує грандіозне дворічне світове турне на підтримку альбому «Born This Way».

Леді Газі забракло й без того фантастичної популярності. Двадцятип’ятирічна співачка поставила перед собою нову мету. Цього разу вона планує побити світовий рекорд «U2». Відомо, що півторарічний тур, упродовж якого гурт відіграв 110 концертів, став найбільш прибутковим в історії шоу-бізнесу. Леді Гага обіцяє перевершити досягнення рокерів. А конкурентний дух її тільки підбурює. Зірка має намір вирушити в грандіозне гастрольне турне «Born This Way» на початку наступного року. А той факт, що це може стати новим світовим рекордом, її неабияк тішить. Творча команда зірки вже розпочала підготування до дворічних гастролей, упродовж яких Гага має дати 450 шоу.

Що ж до Боно і компанії, то вони таку ідею Гаги сприйняли доволі спокійно. Музиканти впевнені, що експеримент співачці не вдасться довести до кінця. Утім, вони бажають колезі міцного здоров"я і наснаги.

До речі, платівка Леді Гаги «Born This Way» претендує на премію «Grammy» в категорії «Альбом року». А днями поп-співачка презентувала відео на сингл «Marry The Night» із згаданої збірки.

clickonline.com