Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співака
27 липня 2015

У новому кліпі Макса Барських знялася всесвітньо відома модель

Сьогодні співак презентував нову відеороботу на пісню «Подруга-ночь» з Кейт Андервуд у головній ролі.

Знімання кліпу відбувалось у Києві. Режисера роботи Алана Бадоєва надихнуло звучання пісні на стилістику диско. У відео присутні традиційні атрибути тієї культури: дискотечний куля, метафан, соковиті фарби й ніч. Відео продовжило традицію кліпу «Хочу танцевать» — квадратне зображення, ретро-стиль.

До створення кліпу долучилася українська модель і фотограф зі світовим ім'ям Кейт Андервуд, переможниця Bazaar Fashion Forward Awards. Дівчина спеціально заради знімання прилетіла до Києва з Лондона, де нині працює і живе.

Кейт Андервуд: «Мені не довелося грати роль, а просто бути собою. Спасибі за це, хлопці! Бути з вами на майданчику було величезне задоволення і прекрасний досвід в роботі зі справжніми професіоналами, закоханими у свою справу».

Монтаж відео тривав більше місяця в Лондоні. Алан Бадоєв в соцмережах жартував, що фінальним опинився аж чотирнадцятий варіант, який нарешті його влаштував.

Алан Бадоєв: «Це той випадок, коли пісня не потребує кліпу, вона сама по собі стала номером один в радіомовленні України і міцно тримається на танцполах СНД».

 

За матеріалами: прес-служби співака