Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
14 серпня 2015

Jay Z колись записав дис на Тупака Шакура, який так і не видав

Давній соратник чоловіка Бейонсе, діджей Кларк Кент, сказав, що виконавець збирався оприлюднити «геть жорсткий» дис-трек до того, як 1996 Пака застрелили.

За словами Кента, трек мав бути реакцією Hov’а на композицію «Bomb First», у котрій Тупак згадав його, Nas'а і Notorious B.I.G’a. У цій пісні є рядки: «Nas, який запевняє, що він лідер, розлючений на Тупака, Перепрошую за вербальний напад Makaveli на Mobb Sleep, Notorious P.I.G. та деяких інших реперів Нью-Йорка, Jay Z, який прославився з „Hawaiian Sophie”, Big Little та інші покидьки з банальним звучанням приголомшені цим релізом».

«Він [Jay Z] ніколи не втрачав поваги, враховуючи факт, що він [2Pac] помер. Jay записав пісню в адресу Пака, але як тільки мав її оприлюднити, той пішов з життя», – додав діджей.

Пісня залишається непочутою, але це не означає, що її взагалі ніхто не чув. Очевидно, повага Jay Z була не стовідсотковою і приказки «Про мертвих добре, або ніяк» він не дотримався. Кент сказав, що Hov одного разу виконав цю пісню наживо перед здивованою публікою в «Apollo Theater» у Гарлемі, Нью-Йорку. «Ми виконували її якось. Ви маєте розуміти. Він був настільки ображений, що просто мав її виконати. Це було жорстко. Публіка відреагувала на кшталт: „О, трясця!”. Це було дуже жорстко, дуже. Мабуть, один із найжорсткіших дисів, які я коли-небудь чув», – мовив Кларк.

До речі, Тупак висловлював свою зневагу Jay Z і в іншій пісні. У композиції «F*ck Friendz», яка потрапила до його четвертого посмертного альбому «Until the End of Time» за 2001 рік, ідеться: «Немає таких, як я, хай іде під три чорти Jay Z, він на дні».

На відміну від чоловіка Бейонсе, Nas, схоже, не ображається на гарячі слова Шакура у свою адресу. Як відомо, артист знявся в кліпі на пісню «Thugz Mansion», у якій було використано начитування Тупака, а також влаштував виступ на честь легендарного репера в футболці з зображенням обличчя Амару.

За матеріалами: aceshowbiz.com