Зараз в ефірі
M1 TOP 10
 
Фото: gettyimages.com
18 серпня 2015

Кара Делевінь припинила виконувати фешн-роботу і розповіла про жахливі й огидні сторони індустрії

Це все, за словами моделі, не дозволить їй рости як особистості.

Після свого акторського дебюту в «Паперових містах», Кара Делевінь хоче завершити модну кар’єру. Британка розповіла «The Times» про поганий досвід, який вона здобула, коли була в індустрії моди. Через цей досвід вона й вирішила кинути звичну для себе справу. 

«Я більше не виконую фешн-роботу, після того, як нажила, приміром, псоріаз і таке інше. Моделювання через деякий час просто змусило мене почуватися в порожнечі. Це не дозволить зростати мені як особистості. І я, начебто, забула, якою молодою була. Я почувалася старою», – мовила Делевінь.

Модель, яка перетворилася на акторку, розповіла про період, коли вона хворіла на псоріаз. Вищезгадана недуга характеризується появою аномальних плям на шкірі. За словами Кари, це був один із найстрашніших періодів: «Люди надягали рукавички і не хотіли торкатися мене, бо сприймали це, як проказу чи щось таке. Це також тисне на психіку, бо якщо ви ненавидите себе, своє тіло та зовнішність, то почуваєтеся все гірше й гірше».

На додаток до цього, у Кари, яка розпочала кар’єру моделі в підлітковому віці, виникали розбіжності стосовно звабливого позування: «Я трохи фемініста і це змушує мене почуватися хворою», – поділилася вона з виданням. Тим не менше, вона не змогла заперечити, що робота її привабила: «Це жахливо й огидно. [Ми говоримо про] молодих дівчат. Ви починаєте це, коли дійсно молоді, і ви хочете, ви піддаєтеся... не найкращому».

23-річна знаменитість наразі зайнята акторською кар’єрою. Після успішного дебюту в «Паперових містах» вона знімається в «Загоні самогубців» із Джаредом Лето і Скоттом Іствудом.

За матеріалами: aceshowbiz.com