Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співака
2 вересня 2015

Макс Барських заспівав про невдалий курортний роман і показав лимонні сльози

1 вересня співак презентував новий сингл з іронічною назвою «HLOP, HLOP, HLOP».

За сюжетом пісні, наївний південний хлопець закохується у столичну стерву, яка вибралася на курорт з офісу на заслужені два тижні відпустки. Вона шукає міцні засмаглі руки під морськими зірками на час відпочинку, а він — вірну супутницю життя. Конфлікт в любовній історії створює одвічне протистояння романтики і прагматизму. Однак, очікуваний в подібних випадках фінал, у пісні «HLOP, HLOP, HLOP» обертається зовсім інакше — герой Макса Барських до кінця пісні міняється місцями з дівчиною й перестає бути жертвою. «Извини, ты идешь домой»,— цими словами герой закінчує свої відносини з героїнею. І в результаті описаних колізій, південному хлопцеві дістається загартоване серце й досвід, а героїні — лимонні сльози...

Артист вирішив не знімати кліп на нову композицію, проте, спеціально для прем'єри пісні він записав музичне скайп-звернення до своїх слухачів, закликавши тих, хто відчув біль розчарування не сумувати, а, навпаки, посміхатися всім життєвим негараздам і побільше сміятися. В тому числі й над самими собою.

Нагадаємо, що 20 листопада в Києві, в «Stereo Plaza» відбудеться великий сольний концерт Макса Барських «Танцевать». У програмі прозвучать всі хіти артиста за шість років його кар'єри, а також прем'єри.

 

 

За матеріалами: прес-служби співака