Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
3 вересня 2015

Авріл Лавін і Чад Крюгер розбіглися після двох років шлюбу

Виконавиця пісні «Sk8ter Boi» оголосила, що розлучається з вокалістом Nickelback, на сторінці в Інстаграмі.

Там поп-виконавиця вивісила світлину їхніх щасливих років, яку прокоментувала: «З важкістю на серці повідомляю, що Чад і я сьогодні анонсуємо наш поділ». «Не тільки в шлюбі, а й у музиці ми створили чимало незабутніх моментів. Ми досі є і завжди будемо найкращими друзями і завжди вельми піклуватимемось одне про одного. Для всіх наших родичів, друзів і шанувальників: щиро дякуємо вам за підтримку», – додала Авріл.

Причина їхнього розлучення незрозуміла, однак лідер Nickelback, повідомляється, розповів знайомим, що їхній шлюб на межі розриву. «Усе скінчено. Він ходить і ходить навкруги Лос-Анджелеса та каже людям, що вони розлучаються», – сказав інсайдер «Us Weekly».

Тридцятирічна Авріл Лавін та на десять років старшй за неї Чад Крюгер почали зустрічатися 2012 року після того, як попрацювали разом над її п’ятим студійником. Вони одружилися на півдні Франції 2013 року. Торік снували чутки, що пара розбігається, однак подружжя це заперечувало. Пізніше стало відомо про боротьбу Авріл із хворобою Лайма. Тоді співачка хвалила чоловіка, що він її всіляко підтримує.

Перед Крюгером, у період з 2006 по 2010 рік, артистка була заміжня за Деріком Віблі з Sum 41. Її колишній нещодавно одружився в Каліфорнії з Аріаною Купер.

За матеріалами: aceshowbiz.com