Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
7 вересня 2015

Гурт Maroon 5 скасував концерт, оскільки Адам Левайн пошкодив шию

Артист виклав до мережі фотопідтвердження поранення.

Колектив відмовився від проведення свого шоу в Південній Кореї. Місцевий організатор повідомив, що виступ Maroon 5 мав відбутися в місті Тегу в ніч на суботу, п’ятого вересня. Концерт скасували всього за дві години до його початку.

«Артисти та їхня команда старалися підготуватися до шоу минулої суботи, але це було доволі проблематично, враховуючи проблему з шийними м’язами вокаліста Адама Левайна», – ідеться в заяві організатора.

Сам лідер Maroon 5 поділився новиною в Інстаграмі. Він розмістив чорно-білий знімок зі своїм невдоволеним виразом обличчя та бандажем на шиї. Разом зі світлиною він написав: «Агов, хлопці, вибачте, що нам довелося перенести... Я запостив цей знімок з пораненою шиєю Адама, щоб викликати співчуття».

Південнокорейське шоу Maroon 5 було частиною їхнього світового туру «V», який влаштовано на підтримку свіжого однойменного альбому колективу. На додаток до виступу в Тегу, який наразі перенесено на четвер, десятого вересня, гурт дасть два концерти в Сеулі. Вони відбудуться цього понеділка та в середу.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Maroon 5 Adam Levine