Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
18 вересня 2015

Ріанна сказала, що новий альбом іще не готовий

Однак артистка обіцяє «дещо неймовірне».

Ріанна нарешті поділилася свіжою інформацією про свій восьмий студійник під робочою назвою «R8». Барбадоська виконавиця повідомила, наскільки вона наблизилася до завершення очікуваного лонгплею. За словами Рірі, проект вартий очікування: «Я не вважаю щось зробленим, доки воно дійсно не завершене. До кінця».

Артистка розповіла, що в глобальній мережі в неї тільки те й роблять, що цікавляться майбутнім диском: «Я могла б щось запостити. Немає значення що. Ніхто не хоче думати ні про що інше, окрім цього. Однак мене це втішає, бо я не можу дочекатися, коли подарую шанувальникам щось неймовірне».

Як повідомлялося раніше, над новим студійником Ріанна працює з Каньє Вестом. Коли в неї поцікавилися, чого ж так довго пишеться альбом, вона пояснила, що це пов’язано з напруженим графіком репера: «Ми просто повинні чекати, щоб повернутися до студії разом. Його розклад наразі геть відрізняється від мого та, гадаю, цього місяця ми повернемося до студії».

«R8» буде першим повноформатним релізом Рірі з 2012 року, коли вона видала «Unapologetic». Очікується, що він надійде до крамниць пізніше цього року. До платівки потраплять треки «FourFiveSeconds», записаний із Каньє Вестом та Полом Маккартні, «B**ch Better Have My Money» і «American Oxygen».

За матеріалами: aceshowbiz.com