Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
7 жовтня 2015

Пол Маккартні видав ремікс спільної з Майклом Джексоном пісні «Say, Say, Say»

Також артист представив музичне відео на композицію.

З нагоди 32 річниці сумісного з поп-королем треку, колишній учасник ліверпульської четвірки представив ремікс пісні «Say, Say, Say», виданої 1983 року. На додаток до цього, він оприлюднив чорно-білий кліп на цю композицію.Paul McCartney and Michael Jackson - '#SaySaySay [2015 Remix]'Song taken from 'Pipes of Peace 2015 Remaster' - in stores nowVideo directed by Ryan Heffington#PaulMcCartney #MichaelJackson #PipesOfPeace

Posted by Paul McCartney on Tuesday, October 6, 2015


Спеціальна версія включає раніше нечутий вокал Джексона. Маккартні вирішив зробити ремікс після того, як прослухав інструментальну переробку синглу DJ John «Jellybean» Benitez.

Колишній бітл пригадав, як Джексон ініціював співпрацю: «Він зателефонував мені і я не міг повірити, що це він. Тож я запитав: „Хто це?”. А він відповів: „Майкл”. „Точно? Який Майкл?!”. У всякому разі, ми пожартували на цю тему, і він сказав: „Так, я хотів би приїхати та записатися з тобою”. Я погодився».

Пол продовжив: «Так він прибув до Англії і ми просто засіли разом. Я подумав, що це не так просто – взяти й засісти з незнайомою людиною і просто писати пісню, бо між вами має бути якийсь зв’язок. Однак мені спало на думку: це Майкл, знаєте, варто спробувати! Якщо нічого не вийде, ми просто позбудемося цього».

За матеріалами: aceshowbiz.com