Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
16 жовтня 2015

М1 покаже унікальне шоу і збере всіх своїх ведучих на сцені M1 Music Awards

26 листопада у Київському Палаці Спорту відбудеться найочікуваніша музична подія цієї осені - церемонія вручення першої музичної премії в області популярної музики M1 Music Awards. Big Bang. Початок.

 

Не буде перебільшенням сказати, що найочікуваніша музична подія цієї осені - церемонія вручення першої музичної премії в області популярної музики M1 Music Awards. Big Bang. Початок, яка відбудеться 26 листопада у Київському Палаці Спорту.

Статуетка, виконана зі скла і переплавленого метеорита, дістанеться не тільки найяскравішим новим зіркам, які вибухнули  на українському музичному небосхилі, але і видатним професійним діячам індустрії, відповідальним за їх ефектну появу. Головна музична премія України, покликана відзначити працю і майстерність найпотужніших професіоналів шоу-бізнесу, сама по собі є продуктом креативної та організаційної роботи кращих професіоналів.

Всі артисти, які цього вечора виступлять на сцені Палацу Спорту - Тіна Кароль, Іван Дорн, Наталія Могилевська, LOBODA, Оля Полякова, Ірина Білик, DZIDZIO, Mozgi, Время и Стекло, Jamala, Даша Астаф'єва, Макс Барских, Quest Pistols Show, Monatik, Еріка, Caffeine - готують ексклюзивні шоу. До їх підготовки залучені найбільш відомі професіонали у сфері організації шоу такого масштабу - режисери і художники-постановники, фахівці в області світлового, звукового супроводу, а також віджеїнгу. Конструкція і дизайн сцени, які поки тримаються в секреті, також обіцяють здивувати. Лайн-ап артистів, чиї виступи залишать незабутні враження, ще не остаточний, але він вже вражає!

Крім того, телеканал М1 готує ряд сюрпризів, приурочених до першої музичної премії. Один з найбільш цікавих і очікуваних - 26 листопада на сцені M1 Music Awards зберуться найулюбленіші ведучі телеканалу М1 за всі роки існування каналу.

Організатори обіцяють показати шоу, рівного якому в Україні ще не було.

Квитки можна придбати на http://karabas.com

За матеріалами: Прес-служба М1 044205 44 80