Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
11 листопада 2015

Леді Гага та Селін Діон виступатимуть на концерті, присвяченому Френку Сінатрі

Також до триб’юту долучаться Адам Левайн і Джон Ледженд.

Іще більше першорядних зірок потрапили до списку артистів, які вшанують Френка Сінатру. Десятого листопада Американська академія звукозапису анонсувала, що Леді Гага, Селін Діон, Зак Браун і Гаррі Коннік-молодший виступатимуть на спеціальному концерті, присвяченому знаменитому виконавцеві.

«Я виконую пісні Френка Сінатри на своїх шоу протягом багатьох років. Його голос був таким джерелом натхнення для мене та завжди буде», – поділилася Селін Діон. Вона приєдналася до раніше оголошених учасників шоу, серед яких Джон Ледженд, Ашер, Керрі Андервуд і Адам Левайн. 

Названий «Sinatra 100 – An All-Star GRAMMY Concert» захід організований Американською академією звукозапису та кількома телемережами. Він має відбутися другого, а вийти в ефір – шостого грудня.

Якби Френк Сінатра був живий, 12 числа наступного місяця йому б виповнилося 100 років. Культовий артист помер 1998 у віці 82 років. За свою музичну кар’єру він виборов дев’ять премій «Греммі», серед яких – три перемоги в категорії «Альбом року».

За матеріалами: aceshowbiz.com