Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
8 грудня 2015

Оголошено номінантів «Греммі 2016»: лідирує Кендрік Ламар

Тейлор Свіфт і The Weeknd позмагаються за «Альбом року», а Віз Халіфа та Ед Ширан – за «Пісню року».

Претендентів на перемогу 58-ї церемонії «Греммі» оголошено. Аліша Кіс, яка сама має настільки бажані артистами статуетки від Американської академії звукозапису, оголосила список номінантів під час американської ранкової телепрограми «CBS This Morning».

За «Альбом року» позмагаються Тейлор Свіфт із платівкою «1989», The Weeknd («Beauty Behind the Madness»), гурт Alabama Shakes («Sound & Color»), Кендрік Ламар («To Pimp a Butterfly») і Кріс Степлтон («Traveller»). Свіфт, до речі, перемогла в цій категорії 2010 року з альбомом «Fearless» і була номінована на неї в 2014 з платівкою «Red».

Дехто з вищенаведених артистів потрапив і до інших категорій. Ламар із композицією «Alright», Тейлор Свіфт із «Blank Space» зійдуться з Little Big Town та їхньою піснею «Girl Crush», а також треками «See You Again» Віза Халіфи та Чарлі Пута й «Thinking Out Loud» Еда Ширана в номінації «Пісня року».

У цілому Ламар потрапив до одинадцяти номінацій. Окрім «Альбому року» та «Пісні року», його ім’я зустрічається серед претендентів на «Найкращий реп-альбом», «Найкращий реп-виступ», «Найкраще реп-відео» тощо. Свіфт і The Weeknd дещо поступаються колезі за кількістю номінацій. Вони потрапили до семи категорій.

Чергова церемонія «Греммі» відбудеться 15 лютого в Лос-Анджелесі. Деякі основні номінації можна переглянути нижче. Повний список з 83 позицій розміщено на офсайті «Греммі».

Альбом року:

Alabama Shakes «Sound & Color»
Кендрік Ламар «To Pimp a Butterfly»
Кріс Степлтон «Traveller»
Тейлор Свіфт «1989»
The Weeknd «Beauty Behind the Madness»

Пісня року:

Кендрік Ламар «Alright»
Тейлор Свіфт «Blank Space»
Little Big Town «Girl Crush»
Віз Халіфа та Чарлі Пут «See You Again»
Ед Ширан «Thinking Out Loud»

Запис року:

D'Angelo і The Vanguard «Really Love»
Марк Ронсон і Бруно Марс «Uptown Funk»
Ед Ширан «Thinking Out Loud»
Тейлор Свіфт «Blank Space»
The Weeknd «Can't Feel my Face»

Найкращий новий артист:

Кортні Барнетт
Джеймс Бей
Сем Гант
Торі Келлі
Меган Трейнор 

За матеріалами: aceshowbiz.com