Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
14 грудня 2015

Пісня Мераї Кері «All I Want for Christmas Is You» — уже не найбажаніший святковий трек

Композицію співачки перевершила кавер-версія роботи Пола Маккартні.

 

Останні два десятиліття, коли розпочинався сезон зимових свят, пісня «All I Want for Christmas Is You» завжди звучала на повторі в крамницях, на радіо та будь-де в США. Одначе тепер це не та композиція, яку вмикають найчастіше.

Хіт посідав верхівки сезонних музичних чартів з моменту свого видання в 1994 році, проте компанія «PlayNetwork», яка укладає плейлісти роздрібних магазинів (з допомогою журналу «Paste») назвала іншого фаворита публіки. Ним став гурт The Shin і його кавер на пісню Пола Маккартні «Wonderful Christmastime». Саме цей трек і перервав 20-річне панування хіта Кері, котрий нині посідає другу позицію.

Уперше переграний The Shin трек з’явився в збірці «Holiday Rules» 2012 року разом із музичними творіннями інших артистів, включаючи і самого Маккартні. Цікаво, що кавер перевершив навіть оригінальну версію пісні, яка розмістилася в рейтингу на 17 щаблі.

Подальші сходинки забронювали «Christmas Time» Крістіни Агілери, «Christmas Wrapping» Waitresses, «Someday at Christmas» Джека Джонсона, «Underneath the Tree» Келлі Кларксон, «A Holly Jolly Christmas» Майкла Бабла, а також «Christmas Lights» Coldplay.

За матеріалами: aceshowbiz.com