Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
16 грудня 2015

Найл Горан зізнався, що хоче одружитися з Селеною Гомез

Хоч співачка і дала зрозуміти: їхні стосунки суто платонічні.

Найл Горан, подейкують, по вуха закоханий у Селену Гомез. Британський артист несподівано повідомив, що він хоче одружитися з нею під час появи свого гурту One Direction на «The Late Late Show with James Corden» 15 грудня.

«Ви знаєте гру „Кохатися, побратися, податися в круїз”?», – запитав ведучий Джеймс Корден у Найла, перш ніж пояснити правила: «Одна особа, з якою ви б подорожували і розділяли один номер. Ви б проводили кожну хвилину, кожен день разом, але не спали б. З іншою ви одружені. А ще з одною просто спите», – Найл зробив серйозний вираз обличчя, поки слухав ці пояснення.

Далі Джеймс назвав імена трьох персон, із яких артист мав би вибрати: з якою спати, з якою одружитися, а з котрою податися в круїз. «До трійки потрапили Демі Ловато, Селена Гомез і Тіна Фей», – сказав 37-річний актор. Без зайвих слів Найл мовив: «Спати з Тіною Фей», – на що ведучий вигукнув: «Добре!». «Одружитися з Гомез», – продовжив Горан. «Одружитися з Селеною Гомез – гарний вибір», – прокоментував Джеймс. «Податися в круїз із Демі Ловато», – озвучив співак свій останній вибір. Його колега Гаррі Стайлз, який сидів неподалік, сказав про Демі: «У неї гарний голос». Найл відреагував: «Так, так. Вона може виконувати пісні. Нам має бути весело разом».

Зізнання Найла виринуло через кілька днів після того, як з’явилися чутки, що вони з Селеною зустрічаються. На червоному килимі «Billboard's Women in Music 2015» минулої п’ятниці виконавиця пісні «Hands to Myself», кажуть, відреагувала на чутки про роман із здивуванням: «О, Боже! Ні», – додавши: «Хоча, я люблю його, завжди любила. Він дивовижний».

За матеріалами: aceshowbiz.com