Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
21 грудня 2015

Ґіґі Гадід щаслива з Зейном Маліком та ігнорує поради друзів

Янголя «Victoria's Secret» по вуха закохана в свого обранця, тож критика з боку її не хвилює.

Стосунки пари розпочалися минулого місяця й із кожним днем стають міцнішими. Як повідомляє «HollywoodLife», білявка до такої міри закохана в колишнього учасника One Direction, що ігнорує поради подруг стосовно того, щоб не зближатися з ним так швидко.

Джерело повідомило ресурсу, що Ґіґі та Зейн переписуються одне з одним, поки перебувають на відстані. «Коли вони не поруч, Зейн пише їй і вона одразу відповідає. Їхнє спілкування відбувається 24 години сім днів на тиждень. Усі вважають, що Ґіґі мало б подобатися бути вільною, а не поринати в стосунки після стосунків, одначе вона, безумовно, щаслива і не звертає уваги на те, що кажуть друзі», – зазначив інсайдер.

Приятелі Гадід, як повідомляється, наголошують, що її стосунки з Зейном занадто прискорилися. «Вони стурбовані тією любов’ю, яку вона нині виявляє Маліку. Беручи до уваги, що Зейн щойно припинив довготривалий роман [із Перрі Едвардс], її друзі вважають, що їхні стосунки розвиваються занадто швидко», – додало інше джерело.

Зейн поволі стає відкритішим, коли йдеться про побачення з Ґіґі. Екс-член One Direction 20 грудня поділився відвертим знімком із Гадід в Інстаграмі. На чорно-білій світлині модель повернулася до Зейна, поки він дивився в камеру. Попри такі романтичні знімки вони ніколи не говорили про свої стосунки публічно.

За матеріалами: aceshowbiz.com