Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане пресс-службою гурту
15 січня 2016

Кияни Miles Babies випустили кліп про «місто Меланхолії»

Для відео було створено 3D-макет справжнього мегаполісу.

Столичне інді-тріо Miles Babies презентувало свій другий офіційний відеокліп на композицію «Меланхолия Сити». Його режисером стала молода 3D-художниця з Києва Олена Семак.

У прес-службі гурту повідомляють, що спеціально для кліпу було створено 3D-місто, яке своїми обрисами нагадує Київ:

«Були використані архітектурні елементи будівель, які реально існують. Наприклад, кінотеатр «Тампере» на Солом'янці, спальні райони Харківського масиву тощо. Режисер надихалася конструктивістською пострадянською естетикою. Її метою було за допомогою гнітючих і незграбних форм підкреслити беззахисність усього живого перед величчю міста».

Ольга Хоменко, барабанщиця Miles Babies: «Ми хотіли відобразити у відео, як і у самій пісні, внутрішню меланхолію мешканців великих міст».

За словами фронтмена колективу Олексія Макарова, побачене у кліпі може наштовхнути глядача на роздуми про самотність і небезпеку.

«Уявіть собі, якби Денні Бойл (Danny Boyle) приїхав до Києва знімати епізод для свого легендарного фільму «28 днів потому». Побачене у кліпі може наштовхнути вас на роздуми про самотність і небезпеку. Але жодних монстрів тут немає – тут йдеться про дещо інше», – зауважив лідер гурту.

 

Зауважимо, нова відеоробота Miles Babies вийшла майже через рік після появи дебютного кліпу «Acid Jazz»:

 

 

За матеріалами: musicinua.com