Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
21 січня 2016

Із Брендоном Флаверсом, Норою Джонс, Вейном Койном і іншими знаменитостями меломани знову пригадають Джорджа Гаррісона

З приводу 73-річчя учасника The Beatles оприлюднять проект за участю вищезгаданих артистів. 

25 лютого цього року Джорджу Гаррісону могло б виповнитися 73 роки. З приводу цієї дати два лейбли планують презентувати видання «George Fest: A Night To Celebrate The Music Of George Harrison». Це – запис концерту на честь Джорджа, який відбувся 28 вересня 2014 в Лос-Анджелесі.

Уже зараз можна дізнатися, що ж очікувати від видання. До мережі викладено фрагмент концерту, а саме – виконання пісні «Handle With Care» Брендоном Флаверсом із The Killers, Норою Джонс, Вейном Койном із Flaming Lips, Бтіттом Деніелом зі Spoon, «Weird Al» Янковичем, сином Джорджа Даґі Гарісоном, Джонатаном Бейтсом із Big Black Delta та ще низкою виконавців.

Браян Вілсон сказав про Гаррісона: «Що ж, коли він був у The Beatles, то завжди подобався мені. А потім, коли я почув „My Sweet Lord”, то просто знепритомнів. Не міг у це повірити. Це був один із найнеймовірніших музичних творів, які я коли-небудь чув».

«Джордж, не можу висловити, як багато твоя музика значить для мене, і це честь співати це. Він був таким майстром гри на гітарі, від ознайомлення з яким досі заклякаєш», – мовив Конан О’Браєн.

Продюсерами події та її знімання були Даґі Гарісон і Девід Зоншайн. Гаррісон розповів: «Я завжди уявляв собі шоу в невеликому клубі, де моє покоління музикантів може згадати деякі найглибші треки з його кар’єри. Таким чином я опинився на одній сцені з деякими своїми героями музики. Це одні з найкращих інтерпритацій пісень мого батька, які я б тільки міг уявити».

До DVD також включено інтерв'ю з музикантами за лаштунками та на репетиціях, під час яких артисти розповідають про вплив Джорджа Гаррісона на мистецький шлях кожного з них.

За матеріалами: music-news.com