Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
Фото: gettyimages.com
2 лютого 2016

Лейбл намагається відсудити в Рити Ори майже два з половиною мільйони доларів

Адвокат артистки каже, що очільник рекордингу Джей Зі пообціяв їй повну свободу від «Roc Nation».

Рита Ора позвалася до суду на лейбл Джея Зі «Roc Nation» торішнього грудня. Артистка заявила, що контора нехтує її побажаннями, тож вона вимагає звільнення від контракту. Компанія ж відповіла на це лічильником коштів і нині вимагає від британської співачки два мільйони чотириста тисяч доларів.

Ора підписала угоду з «Roc Nation» 2008 року, коли вона була ще маловідомою співачкою. Згідно з домовленістю, виконавиця мала видати на лейблі п’ять альбомів, одначе досі представила лише один – «Ora» 2012 року. Співачка записала свіжий матеріал для наступного студійника, проте лейбл його ще не оприлюднив: нині керівники виконавиці більше зосереджені на її співпраці з брендом спортивного одягу. Про це виконавиця зазначила в юридичних документах.

Усупереч заявам артистки, представники лейблу стверджують, що вклали понад два мільйони доларів на сприяння другого альбому Рити. Ідеться про записи, маркетинг й інші витрати, які зіграли важливу роль у розвитку Ори як співачки до нинішнього її професійного рівня, зазначено в юридичних документах «Roc Nation».

Проте, судова тяганина за участю 25-річної співачки та її лейблу може невдовзі завершитися. Адвокат Ори Говард Кінґ стверджує, що Джей Зі вже люб'язно пообіцяв відпустити її з лейблу і що нині для цього вже узгоджені всі подробиці.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: JAY-Z Rita Ora