Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
24 травня 2012

Зірки українського шоу-бізнесу презентували відео «Народного гімну Євро 2012»

Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Тіна Кароль, Олег Скрипка та інші зірки об’єдналися заради футболу. Вітчизняні виконавці записали спільну пісню «Вболівай».

Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Тіна Кароль, Олег Скрипка та інші зірки об’єдналися заради футболу. Вітчизняні виконавці записали спільну пісню «Вболівай».

23 травня, в середу, в приміщенні Інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» відбулася прем’єра музичного відеокліпу «Вболівай», знятого на пісню переможця всеукраїнського творчого конкурсу «Єврохіт — пісня для країни, гордість для історії» Дмитра Голуба. Також під час заходу було підбито підсумки конкурсу.

У зустрічі з пресою взяли участь: генеральний директор каналів М1 і М2 Валентин Коваль; радіоспеціаліст Сергій Кузін (медіа-група «Тавр»: Хіт ФМ, Русское Радио, Радіо Рокс, Kiss Fm, Дача); музикант Олександр Сидоренко (Фоззі), директор Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» Марина Деденко, а також переможець конкурсу «Єврохіт — пісня для країни, гордість для історії» Дмитро Голуб.

На початку заходу директор «Фонду Бориса Колеснікова» Марина Деденко підбила підсумки конкурсу, нагадавши присутнім, що до розгляду журі надійшло близько 10,5 тисяч заявок. «Остання заявка була прийнята 15 лютого. Редактори радіостанції Хіт ФМ відібрали 4,800 заявок, які відповідали вимогам. А у фінал пройшли 16 пісень-лідерів, серед яких авторитетне журі обрало найкращу. Нею стала пісня «Вболівай», автор якої сьогодні тут, поруч з нами»,— розповіла Марина Деденко.

Фронтмен гурту «ТНМК» Олександр Сидоренко (Фоззі) зазначив, що обрана пісня перемогла заслужено. «Ми дуже хотіли, щоб перемогла свіжа, авторська пісня молодого виконавця. Результатом ми задоволені. Звичайно, хотілося б, щоб пісню «Вболівай» співали всі. Але успішність композиції — це процес непередбачений. Складно вгадати стане пісня хітом чи ні, проте мені дуже хочеться, щоб вона звучала біля стадіонів».

Разом з тим, відомий радіоспеціаліст, член журі конкурсу Сергій Кузін, розповідаючи про «життя» пісні в радіоефірах, поділився, що в цілому трек «качнули» через музичні редакторські розсилки вже 226 радіостанцій. «Більше місяця пісня «Вболівай» присутня в ефірах Русского радио, Хіт ФМ, радіо Мелодія, та інших станцій нашого холдингу. На неї зробили ремікс для Kiss FM»,— додав він.

Аранжування і запис пісні «Вболівай» були здійснені на студії Української музичної медіа-групи саундпродюсером Геннадієм Пугачовим. Прем’єра нового еврохіта в ефірі радіостанції Хіт ФМ відбулася 17 квітня 2012 року.

Про зйомки відео на пісню «Вболівай» розповіли генеральний директор каналів М1 і М2 Валентин Коваль та режисер відео, арт-директор каналу М1 Сергій Перцев.

В цілому, в записі пісні та зйомках кліпу, разом з її автором, взяли участь 16 популярних зірок української поп-музики: фронтмени гурту «ТНМК» Фоззі та Фагот, співачки Тіна Кароль, Ані Лорак, Альона Вінницька та Еріка, співак Олександр Пономарьов, фронтмен групи «Мед Хедс» Вадим Красноокий, лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк, фронтмени гурту «Green Grey» Дизель і Мурік, дует «Потап і Настя», лідер групи «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, фронтмен групи «Друга Ріка» Валерій Харчишин, лідер групи «Скрябін» Кузьма, а також автор пісні «Вболівай» Дмитро Голуб.

На виробництво цього кліпу Фондом Бориса Колесникова було виділено 100 тис. у.о.

«Особливістю зйомок була масовість — щодня в кліпі було задіяно 120 людей»,— прокоментував режисер відео, арт-директор каналу М1 Сергій Перцев.

Розповідаючи про процес створення кліпу, Валентин Коваль зазначив, що українські зірки знаходили різний час для участі в конкурсі, а деякі виконавці, які не змогли бути присутніми в студії під час запису, надсилали записані на відстані голосові партії, які потім було вставлено в загальний трек. Він додав, що всі виконавці брали участь у проекті на добровільних засадах.

27-річний автор еврохіта Дмитро Голуб, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи не ображається він, що його так мало показують в кліпі, Дмитро відповів: «Не ображаюся ні крапельки. Ми ще не заслужили того, щоб нас показували багато, але, впевнений, що скоро заслужимо». Також творець еврохіта підкреслив, що йому було дуже приємно працювати в команді з відомими зірками і що він і музиканти гурту «Укроп» отримали неоціненний досвід.

«Футбол — це командна гра, і те, що в цьому відео команда зірок — це набагато важливіше, ніж індивідуальне виступ»,— прокоментувала директор Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» Марина Деденко.

Розповідаючи про життя після оголошення результатів конкурсу, Дмитро Голуб зазначив, що тепер він і його група — часті гості на музичних передачах і ТБ.

Великий інтерес до українського неофіційному гімну Євро-2012 «Вболівай» виявили також польські організатори чемпіонату «Євро 2012». Нещодавно група «Укроп», фронтменом якої є Дмитро Голуб, повернулася з музичного фестивалю у Вроцлаві, на якому спеціально для польських уболівальників хлопці виконали оригінальну версію композиції.

Крім того, на День Києва, 27 травня на майдані Незалежності, з музичним відео на пісню «Вболівай» матимуть можливість ознайомитися всі відвідувачі святкування. На телеканалі М1 кліп транслюють, починаючи з учорашнього дня.

Нагадаємо, що 14 грудня 2011 радіостанція Хіт ФМ, музичний телеканал М1 за підтримки Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» оголосили про початок масштабної всеукраїнської творчої акції «Єврохіт — пісня для країни, гордість для історії», приуроченої до чемпіонату Європи з футболу. 15 березня в залі чемпіонів на НСК «Олімпійський» оголосили переможця конкурсу, яким став 27-річний Дмитро Голуб з Житомира з піснею «Вболівай». Він отримав грошову премію від «Фонду Бориса Колеснікова» — 25 тис. у.о. за слова і 25 тис. у.о. за музику. Також на виробництво відеокліпу Фондом було виділено 100 тис. у.о.