Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
17 березня 2016

Нікі Мінаж: третя каблучка від Міка Мілла означатиме, що ми заручені

Артистка наголошує, що вона та її бойфренд іще не наблизилися до шлюбу, але він її іноді називає нареченою.

Навіть після появи двох перснів на її персті виконавиця пісні «Anaconda» досі заявляє, що про весілля не йшлося. «Ми ще не заручені. Він сказав, що третя каблучка буде заручальною. Але іноді він зве мене своєю нареченою, а я завжди намагаюся його зупинити, наприклад, словами: „Е ні! Я ще не отримала третьої каблучки!”», – розповіла Нікі для квітневого номера журналу «Nylon».

Мінаж планує наближатися до цієї миті поступово. «І ви знаєте, якщо це станеться, якщо я вийду заміж, то тоді я матиму дітей, і це буде весело, бо я вже не можу дочекатися, коли триматиму на руках своє немовля», – із усмішкою повідомила 33-річна реперка.

І вона впевнена, що Мілл  її єдиний. «Коли ми були просто друзями, він постійно казав: „Ти нагадуєш мені мою матір і мені подобається, що ти мені, мов чувак. Ти тверда, як хлопець і розмовляєш, мов чувак”. Тож у мене завжди було відчуття, що я зможу бути жорсткою та владною в наших стосунках. Для мене важливо, щоб і мій голос був почутим. Стосунки не повинні означати, що ви втратите свій голос. Ви маєте відчувати, що зустріли людину, яка надасть відчуття безпеки та дозволить вам залишатися королевою», – поділилася Мінаж.

Співачка не відвернулася від свого обранця, коли в того виникли проблеми з законом через порушення випробувального терміну. «Він не ідеальний, але мені просто не віриться, наскільки він змінився. Він може бути безвідповідальним. Відтоді, як я з’явилася в його житті, гадаю, я попрацюю над цим трохи... Він просто звикає до того, щоб бути дорослим», – висловилася Нікі про 29-річного Міка в суді.

За матеріалами: aceshowbiz.com