Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
1 квітня 2016

Кияни Miles Babies заочно позмагалися із росіянами Сегодня Ночью

Інді-колектив представив новий сингл, на написання якого надихнула одна із найвідоміших пісень гурту Нікіти Козлова.

Кияни Miles Babies презентували другий у цьому році новий сингл. Композиція має назву «Мунный Лайт» та, як і попередній трек «Естетам», була записана на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс» під керівництвом Лесика Драчука.

«Ми експериментували зі звучанням гітари та різних ефектів доки не знайшли потрібний нам "смачний" саунд. Гадаю, він змусить слухачів кивати головою в такт пісні», – говорить гітарист Miles Babies Іван Ковальов.

Цікаво, що на написання цієї композиції, фронтмена інді-тріо надихнула одна з пісень групи Сегодня Ночью.

«Це доволі стара композиція і вона для мене дуже особлива. Коли я писав її, хотів щоб кожен рядок буквально шмагав своєю чіткістю і влучністю змісту. У той час я був у захваті від треку "Шоу-бизнес" Сегодня Ночью і мені дуже хотілося переплюнути крутість цієї поезії. Зараз це прагнення видається мені смішним. Але "Мунный Лайт" так і лишився для мене "епічним" твором. Маю надію, що саме так його і сприймуть слухачі», – зазначив Олексій Макаров.

 

Нагадаємо, у січні побачив світ другий офіційний відеокліп Miles Babies на пісню «Меланхолия Сити». Над 3D-роликом працювала одна людина, а робота по його створенню тривала майже рік.

За матеріалами: musicinua.com