Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
12 квітня 2016

Джеймі Г’юлетт запостив відео, зняті у студії з Gorillaz

Він та Деймон Албарн вирішили нагадити, що працюють над п’ятим студійником гурту.

Ще торішнього жовтня Г’юлетт казав, що 2016 рік стане роком Gorillaz, і підтвердив повернення анімаційного проекту з новим студійником.

Албарн також трохи розповів про звучання нового матеріалу. У жовтні під час інтерв’ю він так описав наступника четвертої платівки «The Fall»: «Я на ранньому етапі створення нового запису Gorillaz. Його звучання доволі жваве та енергійне. Останніми роками я застряг на створенні фортепіанних мелодій десь на Бродвеї. Хочу зробити щось зовсім протилежне до цього».

А нині можна побачити нові відео Г’юлетта в Інтаграмі. Одне з них – вокальний кліп, інший – беззвучний прискорений ролик, на якому видно дискусію в студії.

Видео опубликовано hewll (@hewll)

 

Г’юлетт також раніше повідомляв про зміну візуального супроводу гурту: «Це ми будемо змінювати. Поки що я не можу вам сказати як. Але, звісно, усе буде по-іншому. Мені нецікаво робити те, що було раніше. Як Деймон змінює свою музику та напрямок руху, так і я. Це буде інакший погляд».

Іще 2012-ого Албарн припускав, що поява нового матеріалу малоймовірна, проте у 2014-ого він повідомляв, що може видати новий альбом Gorillaz хоч наступного тижня. А 2015-ого артист заявив, мовляв, діяльність колективу може продовжитися без Г’юлетта. Як бачимо, останній прогноз точно не здійснився.

За матеріалами: nme.com