Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
30 травня 2012

Майк Тайсон вирішив зробити з Джастіна Бібера боксера

Джастін Бібер вирішив брати уроки самооборони. Кумир підлітків тренується під наглядом знаменитого боксера-важкоатлета Майка Тайсона.

Джастін Бібер вирішив брати уроки самооборони. Кумир підлітків тренується під наглядом знаменитого боксера-важкоатлета Майка Тайсона.

Що спільного в Джастіна Бібера з боксером Майком Тайсоном? Відтепер відповідь на це запитання є. Після того як молодий співак, захищаючи кохану Селену Гомез, побив нав’язливого фотографа, у ЗМІ поповзли чутки про його чудову спортивну підготовку. Згодом здогадки журналістів підтвердилися. У мережі з’явилося відео, як кумир підлітків тренується під наглядом знаменитого боксера Майка Тайсона. Колишній абсолютний чемпіон світу в суперважкій вазі днями зустрівся з Джастіном Бібером і потренував його в гаражі власного будинку. Боксер навчив співака кількох прийомів самооборони й дав цінні поради щодо самозахисту. До речі, Тайсон уже неодноразово публічно висловлював повагу до юного співака. Залізний Майк навіть записав відеозвернення, у якому розповів, що й сам він, і його донька в захопленні від 18-річного артиста. А Бібер написав у своєму мікроблозі, що набув неоціненного досвіду під час заняття з Тайсоном і в найближчому майбутньому планує продовжити тренування.

exposay.com