Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: gettyimages.com
3 червня 2016

У серпні видадуть концертний альбом із легендарним шоу Sex Pistols у Манчестері

В цілому у бокс-сеті, приуроченому 40-річчю колективу, буде зібрано чотири виступи.

Шоу в Манчестері відбулося четвертого червня 1976 року. На ньому були присутні майбутні члени Joy Division, які після перегляду концерту надихнулися на створення гурту. Свідками події також стали учасник The Fall Марк Е. Сміт, Мік Гакнелл із Simply Red і засновник «Factory Records» Тоні Вілсон. 

До бокс-сету під назвою «Live 76», що буде виданий 19 серпня, також потраплять записи шоу в Лондоні, Бертон-он-Тренті і концерт у Челмсфордскій в’язниці. Ідея дати концерт у тюрмі суворого режиму належить менеджеру Pistols Малькольму Макларену. Він хотів, щоб артисти виступали подалі від звичайних концертних майданчиків.

Знімання лондонського концерту можна побачити в стрічках, присвячених панк-рокерам, але їх не оприлюднювали в альбомному форматі. Офіційний реліз запису вересневого концерту в Бертон-он-Тренті 1976 року також не було здійснено.

Бокс-сет видадуть на компакт-дисках і вінілі. Його нафарширують знімками і репродукціями офіційних прес-кітів гурту. Видання включатиме пісні з першого й водночас останнього альбому Sex Pistols «Never Mind The Bollocks», виданого 1977 року.

За матеріалами: nme.com