Зараз в ефірі
Instagram Chart
 
Фото: надане прес-службою артистів
29 червня 2016

У мережі з’явилося making of відео з відвертої фотосесії Макса Барських і Міші Романової

Артисти не так давно знялися в провокаційній фотосесії для глянцевого журналу XXL.

Макс Барських і учасниця ВІА Гри Міша Романова розповіли про реакцію батьків на їхні спільні фото.

Макс Барських: «Моя мама подзвонила мені моментально після того, як переглянула журнал і сказала свою коронну фразу: “Ти ж такий худий! Тобі треба більше їсти”. Мені ж довелося їй відповісти словами, якими я завжди відстрілюють у таких випадках: “Мама, ти знову забула, що це ви з батьком нагородили мене відмінним обміном речовин”».

За словами артиста, мама, яка мешкає в Херсоні, регулярно підгодовує його, передаючи через знайомих свої фірмові страви, після чого артист влаштовує домашні посиденьки з друзями.

А ось батьки Міши Романової ще під час знімання контролювали доньку.

Міша Романова: «Мої батьки регулярно мені дзвонили і цікавилися у що я буду одягнена і чи не замало одягу буде на мені».

В результаті, за словами Романової, батьки схвалили фотосесію. «Хіба що кадри біля дзеркала і на люстрі я б прибрала»,— скаржиться мама співачки.

На питання журналістів, чи було Романової комфортно на зйомках, співачка відповіла: «Макс — дуже близька мені людина, я знаю, що можу на нього покластися. Коли він поруч, я завжди почуваюся впевнено».

А Макс зазначив, що атмосфера знімання для XXL була схожою на їхні домашні вечірки в період, коли вони переїхали з рідного Херсона до Києва, і саме це йому дуже сподобалося: «Ми так само безбашенно гуляли і розважалися. Ну хіба, що у нас тоді не було можливості зняти собі президентський люкс у п'ятизірковому готелі».

 

 

За матеріалами: прес-служби артистів