Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
15 серпня 2016

Кайлі Міноуґ вийде заміж цього року

Весілля з Джошуа Сассом вона планує в австралійському Мельбурні.

48-річна співачка та її 28-річний кавалер побралися у лютому цього року, що стало продовженням їхнього бурхливого роману. Хоча пара нині й перебуває в Лондоні, кажуть, Кайлі сподівається влаштувати церемонію на батьківщині.

Як повідомляє журнал «New Woman», Міноуґ приглядається до собору святого Павла в Мельбурні. Свою 44-річну сестру Данні вона попросила бути фрейліною.

Один із найважливіших аспектів підготовки до святкового дня – вибір сукні. Виконавиця «Spinning Around» залучила до цієї справи один із відомих британських домів моди, який шитиме їй сукню. Співачка вже заручалася підтримкою того ж лейблу, коли на початку цього року хотіла з’явитися в казковій сукні на святкуванні дев’яносторіччя британської королеви Єлизавети другої.

Приховувати весілля від публіки артистка не планує. Ураховуючи інтерес до події, розглядається варіант, що на екранах у центрі Мельбурна навіть транслюватимуть відеознімання свята.

Кайлі та Джошуа не вперше викликають весільні чутки. Минулого червня наречений змусив таблоїди писати про їхнє таємне одруження, коли виклав в Інстаграмі вірш «Моїй дружині» Вільяма Ернеста Генлі. Незабаром після того в жовтій пресі з’явилися повідомлення, що пара побралася під час відпочинку на грецькому острові Сіфносі. Але Джошуа швидко заперечив чужі припущення на своїй сторінці в Твіттері.

За матеріалами: contactmusic.net