Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
7 вересня 2016

Кайлі Міноуг і Роббі Вільямс записують новий сингл

Дует, який 2000 року представив хіт «Kids», повертається зі свіжим треком.

Композиція має потрапити до майбутнього альбому Роббі – його першому студійнику, приготованому на новому лейблі. Під час нещодавнього інтерв’ю з «News.com.au», 48-річна Кайлі розповіла про трек: «Я вам не можу розказати, до чого все це йде, але це вельми чудово».

«Kids», який був виданий як другий сингл з четвертого студійника Вільямса «Sing When You’re Winning» і третій сингл із сьомого лонгплея Міноуг «Light Years», досяг другого місця в офіційних чартах Великобританії.

Кайлі також підтвердила, що записує нові пісні для перевидання свого альбому «Kylie Christmas». «Я працюю над різним. Цього року в нас є направду хороші доповнення для різдвяного альбому. Я почала роботу над новим матеріалом. Ураховуючи все заплановане на цей рік, не думаю, що в мене буде багато часу над ним працювати, але мій мозок активний завжди. Мені так хочеться реалізувати все те, що роїться в думках. Тож нова музика дійсно в моїй голові. Я відчинила двері, зайшла до кімнати, але все ще там усе оглядаю», – мовила артистка.

Також Кайлі натякнула на майбутній дует із Джошуа Сассом: «Ми зустрілися разом за співом. Тож чому ні? Різдвяний альбом – це хороший формат для дуету. Не затримуйте дихання: ще нічого не відбулося, але я не помічаю нічого, через що це б не мало статися».

За матеріалами: aceshowbiz.com