Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
23 вересня 2016

Дивіться відео Common'а та Стіві Вандера на пісню «Black America Again»

До ролика приєднали кадри з Алтоном Стерлінґом.

Common представив музичне відео на тайтл-трек свого майбутнього альбому «Black America Again», записаний із легендарним артистом Стіві Вандером. У пісні, спродюсованій Карріемом Ріґґінсом і Робертом Ґласпером, також прописали бас Есперанзи Сполдінґ, скретч J Rock’а та струнні Патріка Воррена.

Відео починається кадрами того, як поліція застрелила в Батон-Ружі, Луїзіані, Алтона Стерлінґа. Пізніше в ролику з’являються засмучені афроамериканці й архівні знімання активіста з захисту громадянських прав Малькольма Ікса.

Common читає про Трейвона Мартіна, рух «Black Lives Matter», рабство й інші злободенні питання.

«Один зі шляхів вирішення багатьох проблем – це дати людині відчути переживання іншої людини. Людина не зможе себе опанувати, доки не дізнається, хто вона, і не пишатиметься тим, ким вона є і звідки прийшла. Ми переписуємо чорну американську історію», – каже Стіві перед співом в аутро.

Common не назвав дату виходу свого майбутнього одинадцятого студійника. До запису наступника його позаторішньої платівки «Nobody's Smiling» долучилися Джон Ледженд, Андерсон Пак, The Internet і Jay Electronica.

За матеріалами: aceshowbiz.com