Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
26 вересня 2016

Drake видав довгоочікуваний короткометражний фільм «Будь ласка, вибач мені»

Футуристе відео канадського артиста включає сім треків із його альбому.

Раніше виконавець повідомляв про проект у наразі видаленому інстаграм-пості. А сьогодні він представив фільм суто на яблучному ресурсі. Основна увага у стрічці приділена Дрейкові. Ще в 23-хвилинному кіно з’являються Popcaan, Fanny Neguesha, Soni Chidiebere і Kyla Reid. На сайті «Billboard» короткометражку описують як суміш відомих стрічок – «Непристойної пропозиції», «Ідентифікації Борна» і «Викраденої». Режисером творіння став Ентоні Мандлер, який знімав для Дрейка кліпи на пісні «Over», «Miss Me» і «Fancy». Також кпіпмейкер екранізовував пісні Джея Зі, Нікі Мінаж і Ріанни.

Знімання «Будь ласка, вибач мені» (в оригіналі – «Please Forgive Me») тривали тиждень у Соуето, Південній Африці, у липні цього року, тобто якраз перед початком Дрейкового туру з Future «Summer Sixteen».

Попередні кінематографічні проби репера відбулися торік. Він представив 14-хвилинний кліп під назвою «Jungle». У короткому метрі Дрейк розмірковував про життя та ціну слави. Тодішня стрічка була задумана як прев’ю до мікстейпа «If You’re Reading This, It’s Too Late».

За матеріалами: music-news.com