Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
13 жовтня 2016

Зейн Малік анонсував сворення модної лінії з Донателлою Версаче

Виконавець пісні «Pillowtalk» додасть співпрацю з дизайнеркою до свого резюме, коли вони в травні 2017 представлять сумісну колекцію.

Зейн Малік спробує себе в дизайнерському ремеслі. Колишній учасник One Direction анонсував співпрацю з Донателлою Версаче. Разом вони підготують капсульну колекцію чоловічого та жіночого вбрання. Одяг продемонструють у травні 2017-го. Наступного року співак також зніметься в двох кампаніях бренду.

«Я завжди хотів створювати одяг. І ліпшого бренду для цього було годі шукати. До того ж я об’єднаю зусилля з Донателлою, яку я люблю й котрою захоплююся. Знаю: ми створимо щось дивовижне», – мовив Малік.

Thank you @donatella_versace for welcoming me into the @versus_versace family !

Світлину опубліковано користувачем Zayn Malik (@zayn)

Донателла теж приязно відгукнулася про Зейна: «Нині він є однією з найцікавіших особистостей на світовій арені. Думаю, це було б фантастично – співпрацювати разом над новою колекцією. З огляду на величезну кількість фанатів Зейна в усьому світі, очікую, що виникне чимало хвилювань з приводу того, що ми створюємо разом».

Після виходу із 1D Зейн Малік зайнятий сольною кар’єрою. Також він продюсує бойзбенд-серіал, на який його надихнув власний досвід.

За матеріалами: aceshowbiz.com