Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
7 червня 2012

«Franz Ferdinand» та «The Cure» відіграли на фестивалі «Primavera Sound»

«The Cure» і «Franz Ferdinand» відкрили літній сезон у Барселоні. На початку червня в іспанській перлині відбувся музичний фестиваль «Primavera Sound».

«The Cure» і «Franz Ferdinand» відкрили літній сезон у Барселоні. На початку червня в іспанській перлині відбувся музичний фестиваль «Primavera Sound».

За шість кілометрів від помпезного центру Барселони вдванадцяте поспіль оселився музичний форум «Primavera Sound». Місцем дислокації грандіозного сіті-фесту вкотре став величезний Парк Дель Форум на узбережжі Середземного моря. Тисячі меломанів з усього світу попрямували до сонячної Іспанії, аби стати свідками виступів таких знаних колективів, як «The Cure», «Franz Ferdinand» та інші. На жаль, цьогоріч через проблеми зі здоров’ям участь у «Primavera Sound» скасувала ісландська знаменитість Бьорк. Слід зазначити, щороку організатори прискіпливо ставляться до формування лайн-апу події. Зазвичай серед гостей івенту переважають рок-легенди й музичні відкриття останніх років. Хедлайнерами попередніх оупе-ейрів були такі зірки, як «Pulp», «Aphex Twin», «Pet Shop Boys» та багато інших. Менш відомі, проте цікаві гурти тут теж люблять. Так, наприклад, бритаці «Veronica Falls» отримали нагоду дати цілих два концерти на фестивалі. Один із них відбувся в розкішному парку Цитаделі, заснованому ще в ХІХ столітті.

Варто відзначити, що вже цього тижня «Primavera Sound» відбудеться й у місті Порту. Там чотири сцени івенту розташовано неподалік від Атлантичного океану. Протягом трьох днів португальської версії «Primavera Sound» меломанів тішитимуть своєю музикою рок-ветерани «Suede » і «Wilco», електронники «The XX» й інші відомі виконавці.