Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою артистки
21 жовтня 2016

Співачка Alyosha приміряла образ нареченої-утікачки

Артистка влаштувала забіг вулицями Києва заради знімання кліпу «Бегу».

Забіг тривалістю в 15 знімальних годин влаштувала українська співачка Alyosha. Дівчина бігла центральними і туристичними вулицями Києва в супроводі інших наречених, велосипедистів, бігунів і журналістів, звертаючи на себе увагу киян і гостей столиці.

Історія «нареченої-утікачки» лягла в основу нового відеокліпу співачки на пісню «Бегу». Знімальну групу і саму виконавицю не збентежила ні мінусова температура на вулиці, ні літні відкриті наряди на них, ні пильні погляди перехожих. Ніщо не завадило чимдуж бігти.

Alyosha: «Почувалася я приблизно, як Джулія Робертс у фільмі “Наречена-утікачка”. Я бігла в лісі, на мосту, вулицями. І це все в багатошаровій весільній сукні за температури мінус три! Були моменти, особливо під ранок, коли і біг не рятував від холоду. Але ми це зробили — зняли кумедний весільний кліп-трилер. Весь сюжет розкривати не буду. Скоро побачите на власні очі».

Нареченим Alyosha на час знімання став відомий актор Богдан Юсипчук. Ролі другого плану у відео майстерно зіграли телеведучі Міла Єремєєва, Антон Поліщук і Яна Шуйгіна. Режисером відео виступив відомий кліпмейкер Олександр Філатович. Кліп на пісню «Бегу» стане вже шостою спільною роботою Філатовича зі співачкою.

Олександр Філатович: «Знімання було дуже насиченим, не вистачало часу — дуже короткий світловий день і дуже багато планів до заходу. А ще більше — після. "Стоп, знято" прозвучало лише о сьомій ранку наступного дня. Мені подобається результат, який дає наш з Alyosha і Вадимом Лисицею тандем! Упевнений, кліп "Бегу" по-новому покаже Alyosha».

Презентувати кліп артистка обіцяє вже зовсім скоро.

За матеріалами: прес-служби артистки