Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
26 жовтня 2016

Чи буде возз'єднання Destiny's Child?

Ось що про це сказала Келлі Роуленд.

Артистка поговорила про потенційний реюніон гурту під час світського заходу разом із одногрупницею Мішель Вільямс. Розмова журналістами відбулася 24 жовтня. Келлі сказала, що вона, Мішель та Бейонсе нещодавно зустрілися разом. «Ми просто повечеряли вчора», – мовила виконавиця «Dirty Laundry», перш ніж зазначила: оточуючі не можуть повірити в те, коли вони збираються разом. «Люди дивляться на нас з-за плечей і ніби запитують: "Чи дійсно ми це бачимо? Це так мило", – додала співачка.

Тож чи не значить це, що Destiny’s Child незабаром возз’єднаються? «Ми про це не говорили. Просто насолоджувалися товариством одна одної», – зазначила Келлі.

Наприкінці минулого тижня Келлі дражнила кліпом на свою нову пісню «Conceited», у якій співає, що вона чванлива і потребує чоловіка, який би зрозумів це та виказував їй своє кохання.

Майбутній альбом Келлі, як очікується, прибуде вже за кілька місяців. «Я стараюся завершити запис до кінця цього року. Я сказала собі, що потрібно припинити займатися іншим, і просто завершити його», – розповіла аренбі-зірка «Billboard».

За матеріалами: aceshowbiz.com