Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
28 жовтня 2016

Представники Принца заперечують, що Jay Z запропонував купити невидану музику покійного виконавця

Кажуть, артист залишив чимало нечутих записів.

Нещодавно в ЗМІ з’явилася звістка, що чоловік Бейонсе запропонував сестрі Принца 40 мільйонів доларів за невидану музику останнього, що, за чутками, має величезний обсяг.

Проте відповідальний за майно співака, Л. Лонделл Макміллан, розповів «Billboard», що він геть не знає про будь-які обговорення стосовно цього. «Не відбувається ніякого продажу [музичних активів Принца], і відповідальні за це не ведуть ні з ким жодних перемовин», – зазначив відповідальний.

Матеріал «TMZ» про стосунок Jay Z до невиданої музики Принца виринув після іншої історії, яку оприлюднили на початку місяця. У ній також ішлося, що за творче майно знаменитості планують отримати грошову винагороду. Також ішлося, що в сховищі зберігають тисячі годин записів, зроблених за чотири десятиліття. Одначе в більш ранніх доповідях ішлося, що всю музику тільки мають належним чином каталогізувати, тож невідомо, що саме і в якому обсязі там є.

Процес упорядкування гальмує ось що: Принц не залишив заповіту, тож питання з законними спадкоємцями досі не вирішене. Сестра музиканта Тика і п’ятеро зведених братів і сестер – це, схоже, першорядні претенденти на майно, але деякі інші його родичі теж можуть мати законне право на свою частину.

Із жовтня 2015-го по жовтень 2016-го статок Принца сягнув 25 мільйонів, що дозволило зарахувати музичну ікону до найвисокооплачуваніших мертвих знаменитостей.

За матеріалами: nme.com