Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-служби гурту
7 листопада 2016

Мілош Єліч продюсуватиме новий альбом Epolets

Одеські рокери Epolets анонсували початок роботи над новим альбомом. Саундпродюсером майбутньої платівки стане клавішник Океану Ельзи — Мілош Єліч.

Цей рік виявився дуже насиченим для гурту Epolets: навесні одесити випустили свій третій альбом «Cult» й відправилися в міжнародне турне на підтримку диску. А зараз хлопці повертаються в студію, щоб почати роботу над новою платівкою.

Саундпродюсером нової роботи виступить Мілош Єліч. Музикантові не вперше доведеться сісти в продюсерське крісло: він є автором більшості аранжувань і оркестровок акустичних проектів Океану Ельзи. Мілош також пише наукові праці, музику для кіно й театральних постановок.

Мілош Єліч: «Я не відчуваю, що працюю з матеріалом. Я відчуваю, що працюю з групою. Група Epolets дуже віддана роботі й у нас усіх є одна спільна мета — створити гарні пісні. Я впевнений, що в нас це вийде і сподіваюся, що публіка отримає таке ж задоволення від результату, як ми отримуємо від процесу».

Зазначимо, що скоро Epolets обіцяють видати два нові сингли й кліп. А вже наступної весни група знову відправиться в масштабний тур.

За матеріалами: прес-служби гурту