Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою MOZGI Entertainment
15 листопада 2016

Надя Дорофєєва стала Принцесою

Головна героїня мультфільму «Бременські розбишаки» заговорила голосом солістки групи «Время и Стекло».

Музично-пригодницький мультфільм «Бременські розбишаки» продовжує історію мультиплікаційних героїв — «Бременські музиканти» радують глядачів ось уже 45 років, але сюжет мультфільму цього року стане більш сатиричним. Прекрасна принцеса, відважний музикант Трубін Гуд і його супергрупа: віслюк Гретхен, кіт Зигмунд, півень Петруччо і бульдог Баскервіль, любов, викриття скупих Міністрів і пошук чарівного Еліксиру.

Мультфільм «Бременські розбишаки» сповнений музикою й піснями, тому і вибір співочих артистів для дублювання головних ролей був не випадковий. Надя Дорофєєва подарувала своїй голос Принцесі, а партію Трубін Гуда виконав Дмитро Тодорюк.

Надя Дорофєєва: «Принцеса — добра і наївна, але в той же час, зовсім не розпещена дівчина з характером! У цьому ми з нею схожі, саме тому мені так легко працювалося з моїм персонажем. Правда, в житті я — більш брутальна принцеса, з проколеним носом! Мультфільм “Бременські розбишаки” — легкий, веселий і дуже сучасний! Мова спілкування героїв наповнена різними словами і жартами, які актуальні для сучасних дітей і дорослих. Думаю, що кожен глядач отримає задоволення від перегляду і стане трошки добрішим».

Прем'єра мультфільму «Бременські розбишаки» відбудеться 1 грудня в усіх кінотеатрах країни.

За матеріалами: прес-служби MOZGI Entertainment