Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
Фото: надане прес-службою співака
17 листопада 2016

Дивіться свіжий кліп Ivan NAVI «Закохуюсь»

Співак Ivan NAVI презентував до Дня студента кліп на новий сингл «Закохуюсь».

Під час знімання відеороботи Івану добряче довелось побігати. Режисер кліпу Володимир Шурубура, який навесні створював для Ivan NAVI «Такі молоді», в роботі над новим відео «Закохуюсь» влаштував артисту мало не марафон вулицями осінньої Одеси.

Володимир Шурубура: «За тих кілька місяців, які минули після зйомок попереднього відео — Іван зробив просто квантовий стрибок у своєму рості як співак і актор. Нам вдалося реалізувати все задумане, він легко перевтілювався в абсолютно протилежні по стилю образи, тому, впевнений, глядачам буде цікаво спостерігати як за змінами сюжету, так і за героями відео».

Іван з'являється у відеокліпі одразу в двох образах: у першому грає типового англійського денді, а в другому — самого себе — молодого артиста, який по вуха закохується у дівчину із зали під час свого концерту.

Ivan NAVI: «Осіннє море, Одеса — ідеальні місце і час, щоб закохатися! В цьому кліпі мав дуже круту нагоду побачити себе зі сторони — як міг би виглядати, якби таки став, наприклад, маркетологом, а не артистом. Але за сценарієм кохана дівчина дістається таки артисту, втікає з ним світ за очі. Це означає, що я таки зробив правильний вибір (сміється). Та якщо серйозно, цей кліп і пісня подарунок усім студентам — минулим, майбутнім і теперішнім. Закохуйтеся, завжди відчувайте себе молодими і біжіть за своєю мрією! Навіть, якщо доведеться пробігти практично марафон, як от мені в кліпі, не здавайтесь».

 

За матеріалами: прес-службою співака
Теги: Navi Ivan NAVI