Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
28 листопада 2016

Найл Горан запевняє шанувальників, що One Direction відновиться

За словами хітмейкера «This Town», буде смішно, якщо колектив не повернеться на сцену.

Чи готові ви до цього, дайрекшионісти? Найл Горан заспокоює палких шанувальників One Direction. В інтерв’ю «Sunday People» артист розповів, що возз’єднання гурту можливе.

«Ми повернемося. Було б смішно та нерозумно цього не зробити», – сказав артист на червоному килимі в Лос-Анджелесі. Також він додав, що виконавці насолоджуються перервою: «Нині ми всі зайняті власними проектами. Гаррі хоче бути в кіно і всі просто відпочивають. Думаю, нікому не варто за нас хвилюватися, із нами все гаразд».

Під час появи на телешоу в п’ятницю, 14 жовтня, Найл теж говорив, що нині члени One Direction ідуть власними шляхами, але, безумовно, здійснять повернення. «Ми не можемо назвати дату, але разом зберемося не через п’ятдесят років. Це станеться в найближчому майбутньому. Ми спілкувалися з цього приводу, але зараз не маємо конкретики. Якось воно буде», – зазначив Найл.

23-річни співак, який щойно видав свій дебютний сингл «This Town» наразі працює над сольним альбомом. Відтоді, як 1D влаштували перерву, він записував нову музику, а в Луї Томлінсона народився син і він, подейкують, зіграв у байопіку футболіста на ім’я Джеймс Варді.

Тим часом Гаррі Сталс використав свій час для знімань не в одному, а одразу в двох фільмах. Ідеться про роль Алекса в «Дюнкерку» Крістофера Нолана, а за чутками в майбуньому біографічному фільмі він зображатиме Міка Джеґґера.

За матеріалами: aceshowbiz.com