Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
4 січня 2017

Джанет Джексон народила первістка

Новий рік сестри Майкла Джексона та її чоловіка Віссама Аль-Мана розпочався з радісної події.

 

Пологи відбулися 3 січня. У виконавиці «That's the Way Love Goes» із чоловіком з’явився син. Представник артистки підтвердив звістку. Нащадка назвали Ейссом. «Джанет Джексон і її чоловік Віссам Аль-Мана дуже раді вітати свого новонародженого Ейсса Аль-Мана. Пологи відбулися без стресу і наразі породілля комфортно відпочиває», – ідеться в офіційній заяві для видання «People».

Джанет і Віссам пов’язали себе шлюбними путами 2012 року. Уперше про її вагітність заговорили торішнього квітня після того, як вона відклала свій світовий тур «Unbreakable», щоб зосередитися на родині.

«Подумалося, важливо, щоб саме ви першими дізналися про те, що я та мій чоловік плануємо дещо в сім’ї, тож я затримаю тур. Будь ласка, зрозумійте, це нині важливо для мене. Лікар призначив мені відпочинок. Але я не забула про вас. Я продовжу гастролі, як тільки це стане можливо», – розповіла співачка в ролику в Твіттері.

Те, що вона при надії, Джанет підтвердила в жовтні, виклавши знімок округлого живота з коментарем: «Дякуємо Богові за благословення».

За матеріалами: aceshowbiz.com