Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
6 січня 2017

Мадонна притискалася до нового обранця в Швейцарії

Виконавицю «Rebel Heart» помітили в компанії Абубакара Сумагоро під час сімейної лижної мандрівки.

Мадонна знайшла того, хто зігріватиме її в теплих обіймах під час поїздки до Швейцарії в середу, 4 січня. Артистка притискалася до чоловіка на ім’я Абубакар Сумагоро, коли вони йшли від машини.

На деяких знімках, котрі дісталися «Daily Mail», Медж убрана в теплий чорний пуховик і штани та лижні черевики. Її 25-річний супутник носив чорну шкіряну куртку та вузькі джинси.

Компанію співачці складали її діти – 20-річна Лурдес, 16-річний Рокко, 11-річний Девід і 10-річна Мерсі. В Інстаграмі Медж поділилася деякими сімейними знімками з активного відпочинку, але Абубакара на них не видно.

Swiss Family Robinson!! ⛷☃️⛷@shavawn8 @ncrfilms @davidblaine @domsesto @luigiandiango

Світлину опубліковано користувачем Madonna (@madonna)

 

Starting 2017 with The 4 things that I love the most! ⛷

Світлину опубліковано користувачем Madonna (@madonna)

 

Les Beaux Garçons ☃️

Світлину опубліковано користувачем Madonna (@madonna)

У четвер поп-королева також виклала свій портрет.

Apres Ski..........⛷☃️⛷

Світлину опубліковано користувачем Madonna (@madonna)

Уперше чутки про роман Мадонни та Абубакара виникли в березні 2016. Їх познайомили спільні друзі на вечірці в листопаді 2015. Снують чутки, Абубакар відвідував Мадонну в її лондонському будинку й відтоді вони чимало часу провели разом.

«У листопаді вони зустрілися на вечірці. Протягом наступних кількох тижнів збиралися ще кілька разів, і вона запросила його до себе. Усю ніч вони провели за розмовами. Наступне, що ми дізналися, так це те, що він пішов з роботи, аби бути з нею під час туру. Це, очевидно, дуже тісна дружба», – зазначило джерело, близьке до виконавиці.

За матеріалами: aceshowbiz.com