Зараз в ефірі
M1 Music Awards Chart
 
10 січня 2017

Каміла Кабелло розпочала роботу в студії як сольна артистка

Виконавиця поділилася відео, зробленим під час запису самостійного музичного матеріалу.

Колишня учасниця Fifth Harmony виклала ролик із собою та своїм оточенням в Інстаграмі. «Я втратила значно більше, ніж почуття...», – прокоментувала вона відео. Кліп зроблений у рекординговій кабінці з мінімальним освітленням.

I lost so much more than my senses....

Відео, опубліковане користувачем Camila Cabello (@camila_cabello)

Каміла анонсувала своє відділення від ґьолзбенду минулого місяця, одразу після фінального виступу на різдвяному концерті. Виконавиця написала в своїй заяві, що не планувала завершувати співпрацю з одногрупницями таким чином, і що вони знали про її сольні плани. Також вона пообіцяла працювати над власною новою музикою та поділитися великим шматком свого серця з шанувальниками.

Джерело повідомило «Entertainment Weekly», що кожна учасниця колективу має індивідуальну угоду з «Epic Records», і що Камілин перший сольний лонгплей із лейблом готується та має бути виданий цього року. Інше джерело розповіло «The Sun»: «Каміла має вельми хороші стосунки з Саймоном і Л. А. Рейдом (який керує "Epic Records"), і вона знає, що вони обидва міцно підтримують її та вірять у неї». Перший сингл артистки очікується в квітні або травні.

Що стосується інших учасниць Fifth Harmony – Еллі Брук, Нормані Кордей, Дайни Джейн Гансен і Лорен Гуреґі, то вони підписали нову угоду з рекордингом як четвірка. Третій студійник колективу має вийти цього року.

За матеріалами: aceshowbiz.com