Зараз в ефірі
Хіти Non-Stop
 
11 січня 2017

Мерая Кері позвалася до суду на промоутерів після скасування концертів у Південній Америці

Також артистка готується представити новий сингл.

Мерая Кері судиться з південноамериканськими концертними промоутерами після того, як торік вона скасувала шоу в Аргентині і Чилі. Причина полягає в тому, що їй не виплатили повну вартість виступів. Як ідеться в позові, надісланому до служителів Феміди 10 січня, менеджери Кері поскаржилися на організаторів через порушення договорів. Позивачі стверджують, що прострочення виплат дало Кері право скасувати свої появи на сценах.

Адвокат Браян Фрідман написав у скарзі: «У музичній індустрії всі знають історію про промоутера-обманщика, який обіцяє платити, але не виконує обіцянки. Цей позов не тільки підтверджує численні порушення контрактів, а й слугує пересторогою для артистської спільноти про те, що не потрібно довіряти обіцянкам цих промоутерів».

28 жовтня Кері мала виступити в Аргентині, 30 – в Чилі. Але до 25 жовтня їй не виплатили повну вартість послуг. Фрідман стверджує, що за кілька днів, які залишалися до шоу, Кері та її команда не могла оплатити дорожні витрати.

Раніше видання «Daily Mail» повідомляло, що промоутери в Чилі готують судовий позов проти виконавиці «Obsessed», пов’язаний із фінансовими втратами і матеріальними збитками. Юридичні папери, як очікується, надійдуть до суду Лос-Анджелеса в кінці цього тижня. За наявними даними, дочірня компанія промоутерів у Буенос-Айресі, Аргентині, може висунути аналогічні судові скарги проти співачки.

Нещодавно Мімі також повідомила, що планує на деякий час відсторонитися від соцмереж, оскільки зосередиться на підготовці до березневого туру. Також у ЗМІ з’явилася інформація, що через три тижні можуть оприлюднити її новий сингл, яким Мерая Кері нагадає публіці, що вміє співати не тільки під фонограму.

За матеріалами: aceshowbiz.com
Теги: Mariah Carey